Firat Çöloğlu Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Firat Çöloğlu Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Sevgine muhtacımm

YazarMesaj
merve
Üye

merve

Kadın Mesaj Sayısı : 212
Ruh Hali : Sevgine muhtacımm Acili10

Sevgine muhtacımm Empty
MesajKonu: Sevgine muhtacımm   Sevgine muhtacımm Icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 7:38 pm

Sana nasil yazsam nerden başlasam bilemiyorum, tek bildiğim artik yazmam vr biyerden başlamam gerektiği. Sence biz ne olcaz böyle nereye kadar hep didişerek birbirimizi kirarak gidicez. Yoruldum anliyormusun senin sorumsuzluklarindan beni umursuyormus gibi davranmandan ama umursamamandan bitkim can taşiyorum ben bi kalp taşiyorum duygularim var benim sevilmeye ilgi gormeye aksim dedikce agzindan bal damliyan bir sevgiliye ihtiyacim var ama sen bunlari cok goruyorsun aylar oldu belki seneler olcak belklide olmadan biticek aksimiz. Yoruyorsun beni ben bunlari hak etmiyorum senin bu tavrini hak edicek hiçbirşey yapmiyorum yürekten seviyorum seni candan daha ne yapayim. Elimi tutup yürğmeye utaniyorsu daha milletin yaninda aşkim demeye zorlaniyosun daha benimle ayni ortama girmekten cekiniyorsun daha peki daha ne olsun be daha ne olsun nereye kadar ben ciddi bir iliksinin temelini atamaya calişirken sen o temeli yikiyorsun git gide sevmek sadece seni seviyorum demek değil sevgini ispatlamaktir sevmek. Kuru sevdag herkexde var sokakta gezen onca boşyasayan insanda var ama ben senin sevgine muhtacim senin sicakliğina muhtacim senin beni sarmana kollamana önemsemene sahiplenmene bu benim lan demene ihtiyacim var anliyormusun aman millet ne der aman yakinlarim gormesin aman ondan cekinirim aman bundan bune ya bune böylede bi ask yok yok gercek ask bu deil gercek sevgi gözlerine baktiğinda erimektir karsindayken titremektir sirtini donup işine gelirse demek deil. Ben bunu hak etmedim hak etmiyorum seni seviyorum ama seninle olamiyorum...

Sevgine muhtacımm
1 sayfadaki 1 sayfası